+420 583 212 050 | +420 777 121 043 - Infolinka (7 - 15 h) | info@solarobchod.cz

Fotovoltaické elektrárny jsou fotovoltaické solární systémy k získávání elektrické energie ze slunce. Lze je instalovat na střechách většiny nemovitostí, především pak rodinných domů. Na instalaci 1kW výkonu , je potřeba cca 5-6m2 plochy střechy, optimálně ve sklonu 30-35° a nezastíněné jihovýchodní až jihozápadní orientace. Standardní velikost FVE ( fotovoltaické elektrárny) pro rodinný dům je 4-10kWp a roční výroba v podmínkách ČR je 1000kWh z 1kWp. Fotovoltaická elektrárna ušetří 50-80% elektrické energie v závislosti na provedení a výkonnosti, oproti dosavadní spotřebě elektřiny.

FVE pro vaši nemovitost je možno řešit v různém provedení ( s ukládáním energie do baterií nebo bez, s cíleně řízenými spotřebiči nebo standardním síťovým vyvedením do hlavního rozvaděče, on-gridové provedení s možností ostrovního režimu nebo bez , případně jen ostrovní of-gridové provedení). FVE je možno připojit ke všem distribučním společnostem po vyřízení všech podmínek v rámci administrativy připojení. Standardní doba kvalitní a úplné realizace fotovoltaické elektrárny je 3-4dny + lhůta povolovacího procesu s distributorem cca 4-5měsíců.

Kontaktujte nás a získejte elektřinu ze své střechy zdarma a spolehlivě právě teď

  • Úspora 50-80% elektrické energie proti stávající spotřebě
  • Životnost fotovoltaických panelů více jak 40let
  • Dotace 35-150.000Kč v závislosti na typu a výkonu FVE
  • Kvalitní fotovoltaické panely a komponenty
  • Jednoduchá montáž na většinu RD
  • Kvalita, výkon, zkušenost a seriozní jednání
  • Zajištění financování, vhodného pojištění a úplné agendy dotace
  • Servisní práce po celou dobu životnosti zařízení 

Životnost fotovoltaické elektrárny je minimálně 40let, na její instalaci je poskytována dotace dle platných pravidel v době připojení k síti. Míra podpory je v rozsahu 35-150.000Kč v závislosti na typu a velikosti FVE.

Obrovská je také úspora CO2 kdy každý instalovaný kWp vaší FVE ušetří za svou životnost minimálně 45 t CO2 a získáte také velkou míru nezávislosti na elektrické přenosové soustavě.

Realizujeme fotovoltaické elektrárny od roku 2007 , máme zkušenosti s více jak stovkou realizací nejrůznějšího provedení a velikostí. Instalujeme jen kvalitní fotovoltaické panely a komponenty s prověřenou účinností, životností a servisním zázemím v ČR. Na základě zaslané poptávky vypracujeme bez platně optimální technické řešení a cenovou nabídku.

Naše práce


Prohlédněte si naše realizace fotovoltaických panelů.