aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 

Solární termické systémy k vlastní montáži

 • Solární systém TUV 160

  Solární termický systém KONEX HomeSolar – TUV CHATA-160 je určen pro celoroční ohřev teplé užitkové vody o objemu 160l v objektech rekreačního charakteru. Je vhodný pro 2 osoby.

 • Solární systém TUV 200

  Solární termický systém KONEX HomeSolar – TUV200 je určen pro celoroční ohřev teplé užitkové vody o objemu 200l v rodinných nebo bytových domech, je vhodný pro 2–3 osoby.

 • Solární systém TUV 300

  Solární termický systém KONEX HomeSolar – TUV300 je určen pro celoroční ohřev teplé užitkové vody o objemu 300l v rodinných nebo bytových domech. Je přímo určen pro čtyřčlennou rodinu.

 • Solární systém TUV 300 SOLARSET

  Solární termický systém KONEX HomeSolar – TUV300 je určen pro celoroční ohřev teplé užitkové vody o objemu 300l v rodinných nebo bytových domech, je vhodný pro 4 člennou domácnost. Stavebnice obsahuje všechny základní komponenty a je určena k vlastní montáži zákazníkem.

 • Solární systém TUV 400

  Solární termický systém KONEX HomeSolar – TUV400 je určen pro celoroční ohřev teplé užitkové vody o objemu 400l v rodinných nebo bytových domech. Je přímo určen pro vícečlennou rodinu.

 • Solární systém TUV 500

  Solární termický systém KONEX HomeSolar – TUV500 je určen pro celoroční ohřev teplé užitkové vody o objemu 500l v rodinných nebo bytových domech. Je přímo určen pro vícečlennou rodinu.

 • Solární systém TUV + BAZ

  Moderní solární systém TUV+BAZ je určen pro celoroční ohřev TUV o objemu 300l s možností ohřevu rodinného bazénu. Vhodná velikost bazénu je do 30m3 . Systém je určen pro 3–4 osoby obývající RD s venkovním nebo vnitřním bazénem a jižní sedlovou střechou.

 • Solární systém Ekonomik 500

  Moderní solární systém EKONOMIK 500 je určen pro permanentní ohřev TUV o objemu 140l a podporu vytápění v rodinných nebo rekreačních domech. Je určen pro 3–4 osoby obývající menší RD s nízkoteplotním vytápěním a jižní sedlovou střechou.

 • Solární systém Ekonomik 750

  Moderní solární systém EKONOMIK 750 je určen pro permanentní ohřev TUV o objemu 140l a podporu vytápění v rodinných nebo rekreačních domech. Je určen pro 4–5 osob obývající standardní RD s nízkoteplotním vytápěním a jižní sedlovou střechou.

 • Solární systém Solarmax

  Sestava SOLARMAX je určena pro náročné zákazníky požadující maximální využití solární energie. SOLARMAX je navržen pro celoroční ohřev TUV o objemu 140l a podporu vytápění v zimní polovině roku a ohřev bazénové vody v letní polovině roku.

 • Solární systém Penzion

  Komfortní solární systém PENZION představuje nejvyšší užitnou řadu v oblasti využití solárního tepla pro objekty hotelového typu, penziony nebo větší rodinné domy. Sestava PENZION je určena pro zákazníky požadující maximální využití solární energie. Stavebnice solárního systému je navržen pro celoroční ohřev TUV, podporu vytápění v zimní polovině roku a ohřev bazénové vody v letní polovině roku. Podpora vytápění je řešena prostřednictvím akumulačního zásobníku NAD o objemu 1000l s možností připojení dalších teplovodních zdrojů a elektroohřevu do výkonu 2x9kW. Solární ohřev TUV je zajištěn ve stacionárním smaltovaném bivalentním zásobníku o objemu 500l. Vysocevýkonný výměník tepla pak zajišťuje mimo topnou sezónu ohřev bazénu. Solární sestava PENZION je určena pro 8-14 osob a objekt s teplovodním nízkoteplotním vytápěním, letním bazénem do objemu 50m³ a jižní sedlovou střechou potřebné plochy.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

66
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0