aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Ohřev TUV a přitápění RD STARÁ VODA

Kraj: Jihomoravksý
Rok realizace: 2006

Účel zařízení: Ohřev TUV a přitápění.
Umístění: Na sedlové střeše s jiho-západní orientací a sklonem cca 45°.
Instalovaná technika: 6ks slunečních kolektorů SUNWING T2 – DarkLine, zásobník IZT950, solární hnací jednotka SONNENKRAFT a jednookruhová solární regulace.
Poznámka: Standardní solární systém zapojený na zásobník IZT jako podpora teplovzdušného vytápění firmy ATREA. Solární systém je instalován na rodinném domě v horské části Jeseníků pod Ovčárnou, takže není vyloučeno letní vytápění objektu solární energií. Současně je ohřívána TUV průtokem přes integrovaný trubkový výměník, jež je součástí zásobníku IZT. Díky oblasti s velkým množstvím sněhových srážek, bylo nutno zvláště pečlivě upevnit konstrukci pro uchycení solárních kolektorů do konstrukce střechy i samotné kolektory na konstrukci. Zapojení solárních panelů je voleno v kombinaci serio-paralelní díky němuž bude dosaženo vyšší výstupní teploty ze solárních panelů.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62