aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Ohřev TUV a bazén v Roztokách u Prahy

Kraj: Praha
Rok realizace: 2006

Účel zařízení: Ohřev TUV a přitápění RD.
Umístění: Na originální nosné konstrukci balkónu pevně spojené s domem. Orientace jih, sklon 45°.
Instalovaná technika: 4ks slunečních kolektorů HELIOSTAR H330 N2L, akumulační zásobník IZT950, solární hnací jednotka SONNENKRAFT a diferenční solární regulace.
Poznámka: Jedná se o projekt nízkoenergetického RD typ KUBIS dodávaný stavební firmou RD Rýmařov, předním dodavatelem montovaných staveb. Solární kolektory jsou zapojeny na spodní teplovodní výměník akumulačního zásobníku IZT950, jež je hlavní součástí systému teplovzdušného větrání a vytápění DUPLEX RD firmy ATREA. Jako doplňkového zdroje tepla je použito elektroohřevu pomocí elektropatron. Standardní solární systém pro ohřev TUV a vytápění ve spojení se systémem ATREA.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62