aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Ohřev TUV, přitápění a bazén RD Rasošky

Kraj: Královehradecký
Rok realizace: 2006

Účel zařízení: Přitápění RD, ohřev TUV a ohřev vnitřního bazénu.
Umístění: Na sedlovou střechu krytou taškou. Orientace jih, sklon cca 40°.
Instalovaná technika: 8 ks solárních kolektorů SUNWING T2, serio-paralelní zapojení, akumulační zásobník NADO 750v2–140, tepelný výměník OVB300, 88kW.
Poznámka: Standardní systém pro podporu vytápění, ohřev TUV a ohřev bazénu. Hlavním zdrojem tepla je stacionární plynový kotel BUDERUS s vlastním zásobníkem TUV, kterému je zásobník TUV v akumulační nádobě NADO předřazen. Plynový kotel je zapojen volitelně k vytápění akumulačního zásobníku nebo klasicky přímo do systému. Také pro ohřev bazénu je řazení tepelných výměníku zvoleno jako předehřev a dohřev, kdy prvně bazénová voda protéká výměníkem OVB solárního systému a poté výměníkem OVB kotlového okruhu.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62