aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Ohřev TUV pro RD v Šumperku

Kraj: Olomoucký
Rok realizace: 2006

Účel zařízení: Ohřev TUV
Umístění: Na střechu RD na speciální nosné konstrukci. Sklon kolektorů 45°, orientace přímo na jih.
Instalovaná technika: 4 ks kolektorů SUNWING T2 zapojených paralelně. Zásobník OKC500NTRR. Příprava TUV pro rodinu s požadavkem na větší zásobu teplé vody.
Poznámka: Ideální využití solárních kolektorů pro ohřev teplé vody jak v létě tak i v zimě díky ideálnímu sklonu a orientaci. Bude zde maximálně využito výkonu solárního zařízení, které velkou měrou přispěje ke snížení nákladů na ohřev teplé vody. Systém je vysoce účinný, jednoduchý, spolehlivý a bezezbytku plní své určení. Z důvodu nemožnosti zásahu do pláště střechy je nosná konstrukce kolektorů upevněna do PZ – desek potřebného rozměru a zátěže. Ty jsou na podložce pouze položeny na střechu a drží kolektory především svou vlastní vahou. Podmínkou je dostatečná únosnost konstrukce střechy.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62