aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Realizace solárního systému pro ohřev 300l TUV a fotovoltaika o výkonu 2,8 kWp

Kraj: Vysočina
Rok realizace: 2007

Samotnou realizaci předchází pečlivé zaměření a konzultace umístění s investorem. Je nutné vyvarovat se stínění instalovaných solárních panelů okolními předměty a budovami. Součástí přípravy před realizací je kontrola pomocí programů simulujících stínění, osvit a celkový výkon instalovaného zařízení za účelem zjištění objektivní návratnosti investice.

Před samotnou instalaci nosných konstrukcí je nutné přesné zaměření a rozmístění po ploše střechy. Vynesení roviny nebo u termického systému sklonu je stěžejní pro celkový dobrý dojem z instalovaných panelů na střeše domu. Originální úchytné konstrukce zabezpečí spolehlivé upevnění solárních panelů po celou dobu životnosti. Cílem je šetrné, ale spolehlivé upevnění střešních nosných držáků do konstrukce střechy.

Druhý den instalace jsou osazeny solární termické kolektory a vyvedeny rozvody přes plášť střechy směrem k technologii. Pokračuje instalace nosné konstrukce K-MAX 3D pro 10 ks solárních fotovoltaických panelů SUNTECH. Instalace střešních držáků na sedlovou střechu krytou eternitovými šablonami je velmi obtížné a je nutné vyvarovat se velkého bodového zatížení. Z tohoto důvodu je instalována hliníková lávka a podpůrné nosné konstrukce k bezproblémové montáži.

Následující den jsou instalovány fotovoltaikcé panely. Souběžně probíhá instalace technologie termického i fotovoltaického systému uvnitř domu. Solární kolektory TS300 dodávají tepelnou energii do solárního stacionárního zásobníku SCHÜCO WW300. Solární fotovoltaické panely jsou jednou smyčkou zapojeny k měniči SMA SB 2500D.

Třetí a čtvrtý den jsou instalovány zbylé fotovoltaické panely a dokončena montáž obou technologií. Je provedena funkční a tlaková zkouška. Solární fotovoltaický systém je krátkodobě připojen k odzkoušení všech parametrů. Instalace je dokončena včetně všech doplňkových prací souvisejících s užíváním a funkcí technologií. Naši pracovníci odvedli kvalitní práci a jejich vizitkou je velmi zdařilá instalace a spokojenost zákazníka.

Pátý den hotovo. Dokončen je fotovoltaický systém o výkonu 2800 Wp se špičkovými fotovoltaickými panely SUNTECH STP280 o výkonu 280 Wp. Funkční a v provozu je také termický systém k ohřevu teplé užitkové vody pro rodinu domu. Instalovány jsou tři kusy solárních kolektorů TS300, dvouvětvová solární jednotka SONNENKRAFT, měděné rozvody a solární zásobník TUV f. SCHÜCO typ WW300–2. K oběma solárním systémům je naší firmou vypracována agenda státní dotace, technická dokumentace a podklady potřebné k připojení fotovoltaiky k síti. Agenda připojení k síti je vedena auditorskou firmou ENCO Group, která ji pro zákazníka komplexně zajišťuje včetně auditorského posudku k oběma systémům. Předáváno je kvalitní dílo včetně komplexních služeb a dotace. V případě zájmu kontaktujte naší firmu, rádi Vám systém navrhneme a zašleme cenovou nabídku.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0