aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Ohřev TUV a bazénu v Dolanech u Olomouce

Kraj: Olomoucký
Rok realizace: 2007

Účel zařízení: Ohřev 400l teplé vody a vnitřního bazénu o objemu 45m3.

Umístění: Na střeše objektu bazénu, instalace panelů na konstrukci s přizdvižením o 30° v jižní orientaci. Instalovaná technika: 8 kolektorů SUNWING-T2 spojených paralelně vedle sebe v jednokolektorové pole, dvouvětvová hnací solární jednotka SONNENKRAFT, počítačem řízená regulace s programem, zásobník TUV 400l SCHUCO WW400-1, bazénový nerezový výměník OVB300 88kW a třícestný přepínací ventil ESBE.

Poznámka: Solární panely ohřívají teplou užitkovou vodu v zásobníku jež je instalován jako předřazený stávajícímu ohřevu TV v rodinném domě. Technologie solárního systému je umístěna v objektu bazénu jež stojí poblíž rodinného domu. Zásobník je s kolektorovým polem spojem pomocí CU rozvodu, který je vložen do zemních plastových žlabů v délce 35m. Bazénový výměník je umístěn v technické místnosti objektu bazénu spolu s plynovým kotlem, který zajišťuje dohřev bazénové vody. Celý systém je řízen počítačovou regulací SUNBOX s účelově sestaveným programem dle přání zákazníka. Odhadovaný špičkový výkon systému je 13kW.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0