aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Solární ohřev TUV RD Ruda nad Moravou

Kraj: Olomoucký
Rok realizace: 2007

Účel zařízení

Ohřev 300l TUV

Umístění

Na nosné konstrukci K-MAX z AlMgSi instalovanou paralelně se sklonem střechy v jižní orientaci na šikmé střeše RD. Umístění panelů je zvoleno na pravé straně šikmé sedlové střechy RD kryté plechovou krytinou RANILA. Současně jsou kolektory instalovány s ohledem na možné rozšíření panelů v budoucnu.

Instalovaná technika

3ks kolektorů SUNWING-T2 spojených paralelně vedle sebe v jednokolektorové pole, dvouvětvová hnací solární jednotka SONNENKRAFT, elektronická regulace s LCD, zásobník TUV 300l OKC300 NTR/BP + elektropatrona 2,5kW.

Poznámka

Solární panely ohřívají TUV pro potřeby 4-členné domácnosti RD. Technologie solárního systému je umístěna v technické místnosti objektu RD. Zásobník je s kolektorovým polem spojem přes dvouvětvovou hnací jednotku SONNEKRAFT pomocí Cu rozvodu v délce 30m. Celý systém je řízen jednookruhovou diferenční regulací s teplotními čidly. Odhadovaný špičkový výkon systému je 4,5kW. Investiční náročnost systému je cca 135 tis. , zařízení splňuje podmínky pro udělení státní dotace ve výši 50 tis.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62