aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Fotovoltaický systém s přímou dodávkou do sítě pro RD v CHOMOUTOVĚ

Kraj: Ústecký
Rok realizace: 2007

Účel zařízení:

Výroba elektrické energie ze slunce pomocí FVE o špičkovém výkonu 2,8kWp s přímou dodávkou do sítě.

Umístění:

Na 3D nosné konstrukci K-MAX z AlMgSi se sklonem panelů 38° v jižní orientaci na šikmé střeše RD u hřebene střechy. Fotovoltaické panely jsou řazeny do řady vedle sebe a jsou zapojeny na 2 smyčky.

Instalovaná technika: Instalováno je 16ks vysoce účinných multikrystalických panelů SCHUCO typ TRINA 180Wp zapojených na 2 smyčky k měniči SMA SB2500. Veškeré komponenty jsou propojeny originálními fotovoltaickými kabely s koncovkami. Výkon na střídavé straně je vyveden kabelem CYKY do nově instalovaného elektoměrového rozvaděče na čtyřkvandrantový FV elektroměr. Celý systém je monitorován datovým přenosem SMA.

Poznámka:

Instalovaný systém splňuje podmínky pro poskytnutí 200 tis. Kč státní dotace dle programu 1.A.e. SFZP. Reálný roční výnos v daných podmínkách je cca 2600kWh elektrické energie, která je odprodána distribuční společnosti za cenu 13,46Kč / 1kWh. Předpokládaná návratnost zařízení je 8let. Výkupní cena je státem garantována na 15 let. Životnost zařízení je 30let s garancí 80% výkonu 25 let.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62