aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Solární systém Horka nad Moravou

Kraj: Olomoucký
Rok realizace: 2008

Požadavek: Vytápění RD, ohřev TUV a venkovního bazénu.
Umístěni: Na sedlové jižní střeše domu kryté pálenou taškou, zásobník TUV o objemu 300l, deskový výměník pro vytápění RD a trubkový výměník pro ohřev bazénu.
Dimenze: Navrženo a instalováno bylo 7 kusů solárních kolektorů SunWing T3 v provedení Dark Line v jedné řadě pod hřeben střechy paralelně s jejím sklonem. Upevnění kolektorů bylo provedeno na konstrukci K-Max 3D nad střešní plášť. Výkon solárních panelů je rozdělován pomocí dvou kusů třícestných ventilů do tří okruhů pro tři spotřebiče. Zajišťujeme tak podporu vytápění, ohřev teplé vody a v externím výměníku u technologie bazénové filtrace ohřev venkovního bazénu o objemu 25m3. Dohřev teplé vody zabezpečuje plynový kotel s vlastním zásobníkem TUV, který je zároveň hlavním zdrojem tepla pro dům. Celý systém je řízen volně programovatelným řídícím systémem Adir s programem SOL1.5. Na uvedené zařízení se vztahuje státní dotace ve výši 60 000,- Kč, kde potřebná agenda je připravena naší firmou zdarma v ceně systému. Žádáte-li více informací o solárních systémech KONEX, kontaktujte naši firmu.

 

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0