aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Fotovoltaická elektrárna Jeseník

Kraj: Olomoucký
Rok realizace: 2008

 

          Fotovoltaická elektrárna o výkonu 5 kWp na sedlové střeše RD. Instalováno bylo celkem 18 ks fotovoltaických panelů STP 280 od firmy SunTech Power. Fotovoltaické panely jsou instalovány ve třech řadách na nosné konstrukci K-MAX 3D na sedlové střeše, kryté betonovou taškou Bramac. Jedná se o standartní fotovoltaickou  elektrárnu o výkonu 5 kW na RD.Panely jsou zapojeny do dvou stringů po devíti kusech na string na střídač SB 5000 TLHC. Součástí dodávky byly veškeré práce na střídavé straně, spojené s vyvedením výkonu FVE do diststribuční sítě, ochrana proti přepětí a blesku, a monitoring výkonu FVE od firmy SMA. 

          Odprodej vyrobeného výkonu do distribuční sítě byl zvolen formou zelených bonusů. Instalace panelů je provedena v jihozápadní orientaci paralelně se sklonem střechy v podhorské oblasti Jeseníků s dostatkem slunečního svitu i v zimních měsících. Investiční náročnost obdobné realizace je cca 155 000,- Kč s DPH za 1 kWp instalovaného výkonu.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0