aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Fotovoltaická elektrárna Jevíčko

Kraj: Středočeský
Rok realizace: 2008

     

                     

           Na šikmé střeše RD bylo instalováno celkem 36 ks solárních fotovoltaických článků STP 280, s celkovým výkonem 10 kWp. Instalace pokrývá celou plochu střechy. Výkon z fotovoltaických panelů je vyveden pomocí originálních fotovoltaických kabelů na 2 měniče SB 5000 TL HC ESS. Odtud již pak silovým kabelem CYKY do elektroměrového rozvaděče na čtyřkvadrantový elektroměr. Součástí dodávky je i rozvaděč s potřebnými přístroji, ochranou UF GUARD a monitorovacím zařízením, sledujícím výkon FVE Sunny Webbox.

           Provozovatel zařízení má uzavřenou smlouvu s distribuční společností ČEZ, kdy je výkon dodáván  přímo do sítě za státem stanovenou cenu, garantovanou po dobu 20ti let.

           Fotovoltaické panely jsou upevněny na hliníkové nosné konstrukci K-MAX, která je vyhotovena ve vodorovných a příčných nosnících a nesena desítkami střešních držáků, upevněnými do konstrukce střechy a krovů. Původní střešní krytina je ponechána.

           

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0