aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Solární systém Kolšov

Kraj: Olomoucký
Rok realizace: 2008

                                                                                                 

          Na sedlovou střechu v jižní orientaci byly instalovány 3 ks solárních kolektorů SunWing T2  s vysoce selektivní vrstvou k ohřevu TUV pro 5ti člennou rodinu. Kolektory jsou upevněny na originální nosné konstukci K-MAX/3D.  Ta je tvořena dvěma řadami střešních nosných držáků, které umožňují výškové nastavení a seřízení roviny a sklonu k instalaci nosného příčného profilu B2 v požadovaném sklonu pro instalaci solárních kolektorů. Dodaná konstrukce je výrobkem firmy KONEX, který je možno použít pro většinu solárních panelů, dodávaných v ČR. Zapojení kolektorů je řešeno v jedné řadě paralelně vedle sebe.Celková plocha je 6 m2 a špičkový výkon 4,5 kW.  

           Solární zásobník TUV o objemu 300 l je instalován v podkroví RD spolu s ostatní technologií, čerpadlovou jednotkou, expanzní nádobou a ostatními komponenty. V době s nedostatkem slunečního svitu je teplá voda dohřívána pomocí stávající technologie (elektrický zásobník, umístěný ve sklepě RD). Systém je řízen novou elektronickou regulací Helios pro Standart od Metry Blansko.

          Jde o typové zařízení k ohřevu 300 l TUV pomocí slunečních kolektorů s plochou 6 m2, pro které naše firma v ceně systému dodává agendu k udělení státní dotace z fondu Životního prostředí ve výši 50000,- Kč.

                                   

 

 

 

 

 

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0