aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Solární systém Rýmařov

Kraj: Moravskoslezský
Rok realizace: 2008

         

                   Jde o nízkoenergetický RD, vystavěný na základě přísných podmínek, zajišťujících nízký tepelý odpor, a potřebu tepla pro vytápění. Tomu odpovídá i použitá technologie, kterou je teplovzdušné vytápění a větrání firmy Atrea. Po společné dohodě se zákazníkem bylo instalováno 4 ks solárních panelů SunWing na šikmé střeše, orientované JJZ ve sklonu 38 ° na taškové střeše. Použity jsou vysoce výkonné sluneční kolektory s celoměděným absorbérem a vysoce selektivní vrstvou.

                    Kolektory jsou připojeny k nerezovému akumulačnímu zásobníku IZT 950, za účelem vytápění RD a ohřevu TUV.  Solární systém je řízen společnou regulací v dodávce technolotie Atrea.

                    Díky nadstandartním úpravám a použitým materiálům ve stavební části, doplněné o kvalitní zateplení a okna, je celková ztráta RD asi 4 KW a z toho důvodu je výkon solárního systému plně dostačující k významné podpoře systému vytápění.

 

 

 

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0