aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Solární systém Sudkov

Kraj: Olomoucký
Rok realizace: 2008

                                      

                    Solární systém je určen k vytápění standartního RD a současně ohřevu TUV. Díky nevhodné orientaci a malým plochám střech bylo zvoleno umístění slunečních kolektorů nestandartně na konstrukci mimo dům s pevným uchycením v horní části do svislé obvodové stěny domu. Instalovány byly dva kusy solárních kolektorů SunWing T2 v přesně jižním směru a sklonu 45 °. Propojovací potrubí mezi kolektory a technologií je provedeno v podlaze horního patra pod podlahovým vytápěním. Spotřebičem solární energie byl navržen solární akumulační zásobník NADO 500v2 - 140, který je zapojen do soustavy vytápění RD. 

                      Doplňkovým zdrojem tepla pro vytápění a ohřev TUV jsou 2 ks elektrických patron o výkonuy 4,5 kw, instalovaných ve středu zásobníku, jako náhrada za projektovaný elektrokotel. Dalším zdrojem tepla je teplovodní kruhová vložka, která je také zapojena do zásobníku v jeho horní části. Solární systém, jako provozně nejlevnější zdroj, je zapojen do akumulační nádoby v její spodní části.

 

 

 

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0