aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

Solární systém Rádnice

Kraj: Olomoucký
Rok realizace: 2008

 

                     Na sedlovou střechu krytou eternitovou šablonou bylo instalováno 6 kusů solárních kolektorů s vysoce selektivní vrstvou, v jedné řadě pod hřeben střechy.  Celková plocha je 12,5 m2, kolektory jsou propojeny paralelně vedle sebe.  Orientace je JJZ, sklon 45 °.                  

                                                                                                                                                                                                                                         

                    Solární systém slouží k ohřevu TUV v objemu 250 l a podpoře vytápění rekreačního objektu. Systém je řízen volně programovatelným regulačním systémem ADiR, který pomocí programu určuje aktuální stav nabíjení spotřebičů. Pomocí třícestného ventilu je teplo ze solárnílch kolektorů dodáváno buď do zásobníku TUV, nebo na deskový výměník a do systému podlahového vytápění. Do stávající technologie je systém vřazen jako předřazený, kdy regulačním systémem ovládáme celou soustavu. Na základě dosavadní zkušenosti je zařízení schopno úspěšně temperovat celý objekt a zajistit dostatek TUV pro víkendový provoz v zimě a každodenní v létě.

 

 

 

                 

                                                                                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

             

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0