aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 
Zpět na seznam referencí

FV RD Hradec Králové

Kraj: Královehradecký
Rok realizace: 2007

FV RD Hradec Králové

Pořízení FV elektrárny je bezpečná investice s reálnou návratností do 10let. Investiční náročnost FVE o výkonu 5kWp je přibližně 800 tis. s DPH. Instalace splňuje podmínky k udělení dotace 200 tis. ze SFZP. Roční výnos je 4500 kWh dodaný do sítě za cenu 13,46 + DPH za státem garantovanou cenu po dobu 15let. Samotnou realizaci FVE předchází pečlivé zaměření a konzultace vhodného umístění s investorem. Fotovoltaické panely nesmí být stíněny okolními předměty a budovami, instalovány v přísně jižním směru ve sklonu 30–40° . Součástí realizační přípravy je kontrola pomocí programů simulujících stínění panelů v průběhu roku a výpočet dostupného výkonu solárního záření pro danou lokalitu.

Posuzováno je několik variant rozmístění panelů po ploše střechy. Výběr konečné varianty musí umožňovat logické a technicky jednoduché rozšíření systému v budoucnu. Velký důraz je kromě nejlepšího technického řešení kladen na kvalitní montáž, vzhled a celkový optický dobrý dojem z instalovaných panelů na RD. Projekt FVE je vypracován pro každou realizaci zvlášť, pomocí návrhového programu SMA je vybrán nejvhodnější měnič, počet a výkon panelů a jejich zapojení. Současně jsou připravovány poklady pro úspěšné a rychlé připojení zařízení k distribuční síti a podání dotace na SFŽP. Cílem je poskytnout zákazníkům komplexní službu s odbornou instalací a kvalitními komponenty.

Doba instalace FVE na RD se většinou pohybuje v rozsahu pracovního týdne. Samotné realizaci u zákazníka předchází důkladná realizační příprava. Zakázka je ukončena revizí a předáním veškeré dokumentace spolu s předávacím protokolem a záručními listy.

Bezchybný optický vzhled FVE je dán především pečlivou, přesnou a kvalitní instalací nosné konstrukce K-MAX dodávanou naší firmou. Umožňuje 3D nastavení a korekci všech nerovností při montáži. Díky tomu je možno instalovat FV panely takřka na jakoukoliv střechu Pomocí kabelových úchytek pak zajišťuje uložení propojovacích kabelů do profilu a chrání je tak před poškozením. FV panely jsou upevněny originálním upevňovacím příslušenstvím s nerezovým spojovacím materiálem k příčnému nosnému profilu SCHUCO. Současně s pečlivým osazením jednotlivých FV panelů v navržený celek probíhá instalace střídače SUNNY BOY a potřebná elektroinstalace na stejnosměrné straně systému. Závěrem montáže je provedena funkční zkouška, solární fotovoltaický systém je krátkodobě připojen k odzkoušení všech parametrů. Instalace je postupně dokončena včetně všech doplňkových prací souvisejících s užíváním a funkcí technologií.

Dodán je fotovoltaický systém o výkonu 5000 Wp se špičkovými fotovoltaickými panely SUNTECH STP280 o výkonu 280 Wp. Technici f. KONEX odvedli kvalitní práci k plné spokojenosti zákazníka. Výsledkem je kvalitně připravené a profesionálně realizované dílo včetně komplexních služeb a agendy dotace. V případě zájmu o realizaci FVE na vašem RD kontaktujte naší firmu, rádi Vám systém navrhneme a zašleme cenovou nabídku.

zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

62