Warning: session_start() [function.session-start]: open(/home/solarobchod.cz/session/sess_45dn6ogcibodbn72f4u8ecnanpagj0tt, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/solarobchod.cz/solarobchod.cz/index.php on line 9
Solární panely, sluneční kolektory, solární systémy, fotovoltaika, fotovoltaické elektrárny a ohřev bazénů


Kategorie

Termika

aktuální nabídka

 • 20. 3. 2008 Nabízíme kvalitní stavebnice solárních systému k svépomocné montáži s komplexními službami, agendou dotace a dopravou po celé ČR zdarma. Využijte nejpříznivější nabídku na trhu a objednejte si váš solární systém právě teď...
  více
 • 19. 3. 2008 FOTOVOLTAIKA - technologie, kterou si můžete dovolit. Fotovoltaická elektrárna pro váš RD. Výhodná investice pod kontrolou.
  více
 • 18. 3. 2008 Solární sprchy HELIOS a JUMBO k dodání na dobírku kamkoliv ČR. Rychlá a jednoduchá příprava teplé vody pomocí slunce. Zavolejte a objednejte si vaši sprchu ihned.
  více
 • 17. 3. 2008 Solární absorbéry SOLADUR S pro ohřev bazénu za nejvýhodnější cenu na trhu.
  více
 • další

Zajímavosti

 • 13. 8. 2008 V televizi CNBC proběhl rozhovor s Warrenem Buffetem, druhým nejbohatším mužem světa. Zde je pár zajímavostí z jeho života.
  více
 • 3. 7. 2008 Návštěva urychlovače částic v Ženevském středisku CERN.
  více
 • 20. 6. 2008 Stavba větrné elektrárny v Krušných horách.
  více
 • další
 

Produkty v kategorii "Ostatní"

expanzní nádoba AG 18 Solar 18l

Kód zboží: OS-001

Popis:
Tlaková expanzní nádoba řady AG je důležitým bezpečnostním prvkem solárního systému. Exp.nádoba umožňuje : vyrovnávání změn roztažnosti teplonosné kapaliny solární soustavy bez její ztráty ; udržení přetlaku v systému v předepsaných mezích; samočinné doplňování teplonosné kapaliny do soustavy solárního rozvodu. Tlakové expanzní nádoby jsou svařené ocelové nádoby, jejichž vnitřní prostor je neprodyšně rozdělen na dvě části pryžovou membránou. Na straně ventilku je prostor pro stlačený plyn a na straně návarku je prostor pro kapalinu solárního systému. Při správném nastavení tlaku plynového polštáře dochází k plynulému přenášení tlaku v otopné soustavě přes membránu na tlakový plynový polštář. expanzní nádoba AG Solar - objem 18l , maximální pracovní přetlak do 10bar, teplota do 100°C, připojovací rozměr 3/4“ vnější závit.
1180 Kč
bez DPH

expanzní nádoba AG 25 Solar 25l

Kód zboží: OS-002

Popis:
Tlaková expanzní nádoba řady AG je důležitým bezpečnostním prvkem solárního systému. Exp.nádoba umožňuje : vyrovnávání změn roztažnosti teplonosné kapaliny solární soustavy bez její ztráty ; udržení přetlaku v systému v předepsaných mezích; samočinné doplňování teplonosné kapaliny do soustavy solárního rozvodu. Tlakové expanzní nádoby jsou svařené ocelové nádoby, jejichž vnitřní prostor je neprodyšně rozdělen na dvě části pryžovou membránou. Na straně ventilku je prostor pro stlačený plyn a na straně návarku je prostor pro kapalinu solárního systému. Při správném nastavení tlaku plynového polštáře dochází k plynulému přenášení tlaku v otopné soustavě přes membránu na tlakový plynový polštář. expanzní nádoba AG Solar - objem 25l , maximální pracovní přetlak do 10bar, teplota do 100°C, připojovací rozměr 3/4“ vnější závit.
1495 Kč
bez DPH

expanzní nádoba AG 33 Solar 33l

Kód zboží: OS-003

Popis:
Tlaková expanzní nádoba řady AG je důležitým bezpečnostním prvkem solárního systému. Exp.nádoba umožňuje : vyrovnávání změn roztažnosti teplonosné kapaliny solární soustavy bez její ztráty ; udržení přetlaku v systému v předepsaných mezích; samočinné doplňování teplonosné kapaliny do soustavy solárního rozvodu. Tlakové expanzní nádoby jsou svařené ocelové nádoby, jejichž vnitřní prostor je neprodyšně rozdělen na dvě části pryžovou membránou. Na straně ventilku je prostor pro stlačený plyn a na straně návarku je prostor pro kapalinu solárního systému. Při správném nastavení tlaku plynového polštáře dochází k plynulému přenášení tlaku v otopné soustavě přes membránu na tlakový plynový polštář. expanzní nádoba AG Solar - objem 33l , maximální pracovní přetlak do 10bar, teplota do 100°C, připojovací rozměr 3/4“ vnější závit.
2090 Kč
bez DPH

expanzní nádoba AG 50 Solar 50l

Kód zboží: OS-004

Popis:
Tlaková expanzní nádoba řady AG je důležitým bezpečnostním prvkem solárního systému. Exp.nádoba umožňuje : vyrovnávání změn roztažnosti teplonosné kapaliny solární soustavy bez její ztráty ; udržení přetlaku v systému v předepsaných mezích; samočinné doplňování teplonosné kapaliny do soustavy solárního rozvodu. Tlakové expanzní nádoby jsou svařené ocelové nádoby, jejichž vnitřní prostor je neprodyšně rozdělen na dvě části pryžovou membránou. Na straně ventilku je prostor pro stlačený plyn a na straně návarku je prostor pro kapalinu solárního systému. Při správném nastavení tlaku plynového polštáře dochází k plynulému přenášení tlaku v otopné soustavě přes membránu na tlakový plynový polštář. expanzní nádoba AG Solar - objem 50l , maximální pracovní přetlak do 10bar, teplota do 100°C, připojovací rozměr 1“ vnější závit.
3875 Kč
bez DPH

expanzní nádoba AG 80 Solar 80l

Kód zboží: OS-005

Popis:
Tlaková expanzní nádoba řady AG je důležitým bezpečnostním prvkem solárního systému. Exp.nádoba umožňuje : vyrovnávání změn roztažnosti teplonosné kapaliny solární soustavy bez její ztráty ; udržení přetlaku v systému v předepsaných mezích; samočinné doplňování teplonosné kapaliny do soustavy solárního rozvodu. Tlakové expanzní nádoby jsou svařené ocelové nádoby, jejichž vnitřní prostor je neprodyšně rozdělen na dvě části pryžovou membránou. Na straně ventilku je prostor pro stlačený plyn a na straně návarku je prostor pro kapalinu solárního systému. Při správném nastavení tlaku plynového polštáře dochází k plynulému přenášení tlaku v otopné soustavě přes membránu na tlakový plynový polštář. expanzní nádoba AG Solar - objem 80l , maximální pracovní přetlak do 10bar, teplota do 100°C, připojovací rozměr 1“ vnější závit.
4365 Kč
bez DPH

expanzní nádoba AG 100 Solar 100l

Kód zboží: OS-005

Popis:
Tlaková expanzní nádoba řady AG je důležitým bezpečnostním prvkem solárního systému. Exp.nádoba umožňuje : vyrovnávání změn roztažnosti teplonosné kapaliny solární soustavy bez její ztráty ; udržení přetlaku v systému v předepsaných mezích; samočinné doplňování teplonosné kapaliny do soustavy solárního rozvodu. Tlakové expanzní nádoby jsou svařené ocelové nádoby, jejichž vnitřní prostor je neprodyšně rozdělen na dvě části pryžovou membránou. Na straně ventilku je prostor pro stlačený plyn a na straně návarku je prostor pro kapalinu solárního systému. Při správném nastavení tlaku plynového polštáře dochází k plynulému přenášení tlaku v otopné soustavě přes membránu na tlakový plynový polštář. expanzní nádoba AG Solar - objem 100l , maximální pracovní přetlak do 10bar, teplota do 100°C, připojovací rozměr 1“ vnější závit.
5550 Kč
bez DPH

průtokoměr SETTER AV 23 Inline 2-8 l/min

Kód zboží: OS-006

Popis:
Používá se k zregulování průtoku přímo na spotřebiči nebo dílčím systému. Je určen pro vytápěcí, sanitární a solární systémy.V okruhu solárního systému slouží průtokoměr k nastavení optimálního průtoku přes kolektorové pole. Se seřizovacím ventilem lze nastavit potřebný průtok přesně, rychle a pohodlně. Měření průtoku spočívá na principu plováku, který je unášen protékaným médiem. Průtokoměr je integrován v pouzdru. Spodní hrana ukazuje průtok v l/min. Seřízení na požadovanou hodnotu se provede regulačním členem se stupnicí. Průtok je zobrazován v l/min. Možnost úplného uzavření. Průtok 2-8 l/min ; DN15, 3/4"x 3/4", max.provozní teplota 100°C ( krátkodobě 130°C) , max.provozní tlak 10 bar.

640 Kč
bez DPH

průtokoměr SETTER AV 23 Inline 3-12 l/min

Kód zboží: OS-007

Popis:
Používá se k zregulování průtoku přímo na spotřebiči nebo dílčím systému. Je určen pro vytápěcí, sanitární a solární systémy.V okruhu solárního systému slouží průtokoměr k nastavení optimálního průtoku přes kolektorové pole. Se seřizovacím ventilem lze nastavit potřebný průtok přesně, rychle a pohodlně. Měření průtoku spočívá na principu plováku, který je unášen protékaným médiem. Průtokoměr je integrován v pouzdru. Spodní hrana ukazuje průtok v l/min. Seřízení na požadovanou hodnotu se provede regulačním členem se stupnicí. Průtok je zobrazován v l/min. Možnost úplného uzavření. Průtok 3-12 l/min ; DN15 , 3/4";x 3/4"; , max.provozní teplota 100°C ( krátkodobě 130°C) , max.provozní tlak 10 bar.

640 Kč
bez DPH

průtokoměr SETTER AV 23 Inline 4-15 l/min

Kód zboží: OS-008

Popis:
Používá se k zregulování průtoku přímo na spotřebiči nebo dílčím systému. Je určen pro vytápěcí, sanitární a solární systémy.V okruhu solárního systému slouží průtokoměr k nastavení optimálního průtoku přes kolektorové pole. Se seřizovacím ventilem lze nastavit potřebný průtok přesně, rychle a pohodlně. Měření průtoku spočívá na principu plováku, který je unášen protékaným médiem. Průtokoměr je integrován v pouzdru. Spodní hrana ukazuje průtok v l/min. Seřízení na požadovanou hodnotu se provede regulačním členem se stupnicí. Průtok je zobrazován v l/min. Možnost úplného uzavření. Průtok 4-15 l/min ; DN20 , 1"; x 1"; , max.provozní teplota 100°C ( krátkodobě 130°C) , max.provozní tlak 10 bar.
640 Kč
bez DPH

filtr FILTERBALL 3/4"

Kód zboží: OS-009

Popis:
Používá se k odstraňování nečistot a usazenin ze solární kapaliny filtrací přes integrované sítko filtru. Umožňuje uzavření větve a vyjmutí sítka s nečistotami a jeho opětné osazení, bez úniku solární kapaliny ze systému. připojovací rozměr 3/4";. Provozní teplota 130°C ( krátkodobě 160°C), max.provozní tlak 10 bar.
740 Kč
bez DPH

plovákový odvzdušňovač FLEXVENT

Kód zboží: OS-010

Popis:
Plovákové odvzdušňovače Flexvent se používají v teplovodních a solárních soustavách do max.teploty 120°C (krátkodobě 160°C) a tlaku 10 bar k rychlému a spolehlivému odstranění vzduchu z teplonosné kapaliny. Funguje automaticky; připojovací rozměr 1/2"; ( vnější závit ), materiál mosaz.
440 Kč
bez DPH

plovákový odvzdušňovač FLEXVENT

Kód zboží: OS-011

Popis:

Plovákový odvzdušňovač Flexvent Solar byl konstrukčně navržen a určen pro solární systémy. max.teplota média 160°C , tlak 10bar. Je určen k rychlému a spolehlivému odstranění vzduchu z teplonosné kapaliny solárního systému. Funguje automaticky; připojovací rozměr 1/2"; ( vnější závit ), materiál tělesa i komory s odvzdušňovacím mechanismem mosaz .

440 Kč
bez DPH

absorpční odlučovač vzduchu FLAMCOVENT Sol

Kód zboží: OS-012

Popis:
Slouží k permanentnímu oddělování plynů z teplonosného média pomocí tzv. PALL-kroužků. Efektem PALL-kroužků je dosaženo optimálního odvádění plynu. Průtočná rychlost kapaliny, která protéká vnitřkem Flamcoventu, se silně sníží v důsledku zvětšení průřezu. Větší vzduchové bubliny mají čas a příležitost stoupat nahoru ( do vzduchové komory). Současně naráží proud kapaliny na velké množství Pall-kroužků ve Flamcoventu. Pomocí každého kroužku vzniká mnoho malých, pravidelných proudění, takže každá částečka teplonosné kapaliny tak přichází do kontaktu s celým povrchem Pall-kroužků. Na jejich povrchu zůstanou i ty nejmenší mikrobublinky, které se nacházejí v kapalině. Protože se proud kapaliny ve vrchní části Flamcoventu zcela zklidní, mohou se mikrobublinky spojit ve větší bubliny. Tyto bubliny vystupují do horní vzduchové komory. Přes plovákový mechanismus a odvzdušňovací ventil je uvolněný vzduch odváděn při dosažení daného tlaku automaticky ven z komory Flamcoventu. Flancovent se používají v teplovodních a solárních soustavách do max.teploty 120 °C (krátkodobě 140°C) a tlaku 10bar k rychlému a spolehlivému odstranění vzduchu s teplonosné kapaliny. Funguje automaticky; připojovací rozměr svěrný spoj pro Cu 22mm., materiál mosaz.
1860 Kč
bez DPH

absorpční odlučovač vzduchu FLAMCOVENT Sol

Kód zboží: OS-013

Popis:
Slouží k permanentnímu oddělování plynů z teplonosného média pomocí tzv. PALL-kroužků. Efektem PALL-kroužků je dosaženo optimálního odvádění plynu. Průtočná rychlost kapaliny, která protéká vnitřkem Flamcoventu, se silně sníží v důsledku zvětšení průřezu. Větší vzduchové bubliny mají čas a příležitost stoupat nahoru ( do vzduchové komory). Současně naráží proud kapaliny na velké množství Pall-kroužků ve Flamcoventu. Pomocí každého kroužku vzniká mnoho malých, pravidelných proudění, takže každá částečka teplonosné kapaliny tak přichází do kontaktu s celým povrchem Pall-kroužků. Na jejich povrchu zůstanou i ty nejmenší mikrobublinky, které se nacházejí v kapalině. Protože se proud kapaliny ve vrchní části Flamcoventu zcela zklidní, mohou se mikrobublinky spojit ve větší bubliny. Tyto bubliny vystupují přes plovákový mechanismus a odvzdušňovací ventil do horní vzduchové komory kde se hromadí. Ručním uvolněním odvzdušňovacího šroubu je možno uvolněný plyn vypustit ven z komory Flamcoventu. Flancovent Solar se používají pro solární soustavy k rychlému a spolehlivému odstranění vzduchu s teplonosné kapaliny. Max.teplota 160°C a tlak 10bar. ; připojovací rozměr - svěrný spoj pro Cu 22mm., materiál komory i plovákového mechanismu mosaz .
1960 Kč
bez DPH

pojistný ventil MEIBES s manometrem

Kód zboží: OS-014

Popis:
Membránový pojistný ventil s manometrem slouží jako důležitý pojistný prvek solárního systému. Instalujeme jej v náběhové (studené ) větvi, mezi solárním kolektorem a uzavíracím ventilem hnací jednotky. Pracovní teplota max. 130°C , otevírací tlak 6 bar. , manometr 0-10bar s zapamatovátkem.; připojovací rozměr 1/2“ ( vnitřní závit ), materiál tělesa mosaz.
440 Kč
bez DPH

zpětný ventil ESBE BV 3/4“

Kód zboží: OS-015

Popis:
Zpětný ventil ESBE slouží k zamezení samovolnému proudění solární kapaliny směrem od zásobníku TUV ke kolektorům. Zpětné ventily ESBE jsou konstruované tak, aby dosahovaly co nejnižší tlakovou ztrátu a nízký otevírací tlak. Ventil může být instalovány v libovolné poloze, směr proudění média je označen na tělese ventilu šipkou. Materiál tělesa ventilu i uzavíracího mechanismu ventilu – mosaz , připojovací rozměr 3/4“ ( vnitřní závit) , max. provozní teplota 110°C ( krátkodobě 140°C), max.stat.tlak 10 MPa.
740 Kč
bez DPH

zpětný ventil ESBE BV 1“

Kód zboží: OS-016

Popis:
Zpětný ventil ESBE slouží k zamezení samovolnému proudění solární kapaliny směrem od zásobníku TUV ke kolektorům. Zpětné ventily ESBE jsou konstruované tak, aby dosahovaly co nejnižší tlakovou ztrátu a nízký otevírací tlak. Ventil může být instalovány v libovolné poloze, směr proudění média je označen na tělese ventilu šipkou. Materiál tělesa ventilu i uzavíracího mechanismu ventilu – mosaz , připojovací rozměr 1“ ( vnitřní závit), max. provozní teplota 110°C ( krátkodobě 140°C), max.stat.tlak 10 MPa.
790 Kč
bez DPH

zpětný ventil ESBE BK 28

Kód zboží: OS-017

Popis:
Zpětný ventil ESBE slouží k zamezení samovolnému proudění solární kapaliny směrem od zásobníku TUV ke kolektorům. Zpětné ventily ESBE jsou konstruované tak, aby dosahovaly co nejnižší tlakovou ztrátu a nízký otevírací tlak. Ventil může být instalovány v libovolné poloze, směr proudění média je označen na tělese ventilu šipkou. Materiál tělesa ventilu i uzavíracího mechanismu ventilu – mosaz, připojovací rozměr šroubení se svěracím kroužkem pro CU 28mm, max. provozní teplota 110°C (krátkodobě 140°C), max.stat.tlak 10MPa.
840 Kč
bez DPH

plnící , proplachovací a vypouštěcí uzel OVENTROP

Kód zboží: OS-018

Popis:
Slouží k plnění, proplachování a vypuštění solárního systému teplonosnou kapalinou. Připojení pomocí 1“ šroubení ( vnější závit ). Obsahuje dva 1/2“ kulové kohouty sloužící k napuštění a vypuštění systému oddělené kulovým uzávěrem integrovaným v tělese armatury., materiál tělesa armatury i kohoutů mosaz.
1200 Kč
bez DPH

šroubová kolektorová spojka 4340/18

Kód zboží: OS-019

Popis:
Přímá šroubová spojka mezi Cu vývody solárních kolektorů. Slouží k rozebíratelnému spojení vývodů solárních kolektorů dimenze 18 mm pájením na měkko. Těleso spojky z mosazi.
95 Kč
bez DPH

šroubová kolektorová spojka 4340/22

Kód zboží: OS-020

Popis:
Přímá šroubová spojka mezi Cu vývody solárních kolektorů. Slouží k rozebíratelnému spojení vývodů solárních kolektorů dimenze 22 mm pájením na měkko. Těleso spojky z mosazi.
110 Kč
bez DPH

šroubová kolektorová spojka 4340/28

Kód zboží: OS-021

Popis:
Přímá šroubová spojka mezi Cu vývody solárních kolektorů. Slouží k rozebíratelnému spojení vývodů solárních kolektorů dimenze 28 mm pájením na měkko. Těleso spojky z mosazi.
295 Kč
bez DPH

termostatický směšovací ventil AQUAMIX 3/4“

Kód zboží: OS-022

Popis:
Termostatický směšovací ventil AQUAMIX 3/4“ je důležitým pojistným prvkem solární soustavy. Instalujeme jej na výstupu teplé vody ze solárního zásobníku. Slouží jako ochrana před poškozením zdraví či majetku horkou vodou ze zásobníku. Pro zvolení vhodné výstupní teploty TUV můžeme volit ze 4 programů směšovače v rozsahu 42-60°C. max.provozní tlak 10 bar, připojovací rozměr 3/4“.
1090 Kč
bez DPH

termostatický směšovací ventil AQUAMIX 3/4“

Kód zboží: OS-023

Popis:
3-cestný přepínací ventil ESBE , slouží k přestavení proudění solární kapaliny teplé větve solárního systému z jednoho místa spotřeby ( např. zásobník TUV) k druhému ( např. výměník bazénu). Možnost ručního režimu, připojení 230Vstř., připojení : šroubení se svěrnými kroužky pro Cu 22 mm, max.provozní tlak 10 bar. připojovací rozměr 3/4“.
3800 Kč
bez DPH
zachraňte planetu pomocí solárních panelů

KONEX - solární panely

Příčná 22, 787 01 Šumperk
Tel./fax: +420 583 212 050
e-mail: info@solarobchod.cz
www.solarobchod.cz
KONEX - solární panely

Alpy Šicí stroje Dveře, interiérové dveře Práce ve výškách E-shop bazény Fotovoltaické elektrárny Rozcestník restaurací Řemeslné firmy Navijáky Nářadí, hobby, stavebniny E-shop Povlečení, záclony Infrazářič Vestavěné skříně Úklid Stěhování Praha Hodinový manžel Čištění koberců Kompresory Dalekohledy NIKON Bojler Tepelná čerpadla Solární panely Zábradlí Plechová střešní krytina GERARD Plastová okna Garážová vrata Fotovoltaické elektrárny

64
Warning: Unknown: open(/home/solarobchod.cz/session/sess_45dn6ogcibodbn72f4u8ecnanpagj0tt, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/solarobchod.cz/session) in Unknown on line 0